Kontakt

EUROBUD WYTWÓRNIE

ul. Przemysłowa 14 a

85-758 Bydgoszcz

 

Dyrektor oddziału:

 

Adrian Świtalski

Tel: 885 885 681

Email: adrian.switalski@eurobud.gda.pl

 

Przedstawiciel handlowy:

Katarzyna Ihnatowicz

Tel: 885 885 181

Email: katarzyna.ihnatowicz@eurobud.gda.pl

 

Biuro:

Tel: 885 885 419

Email: bydgoszcz@eurobud.gda.pl

ul.Berylowa 12

Gronowo Górne 82-310 Elbląg

 

Kierownik wytwórni:

Paweł Staniszewski

Tel: 601 254 855

Email: pawel.staniszewski@eurobud.gda.pl

 

Biuro:

Tel: +55 221 10 22

Email: elblag@eurobud.gda.pl

ul. Magnacka 2

80-180 Kowale

 

Kierownik wytwórni:

Mariusz Zachara

Tel: 601 679 234

Email: kowale@eurobud.gda.pl

 

Kierownik sprzedaży Trójmiasto:

Jarosław Morawski

Tel: 730 235 206

Email: jaroslaw.morawski@eurobud.gda.pl

 

Biuro:

Tel: 725 725 001

Email: gdansk@eurobud.gda.pl

ul. Pucka 122

81-154 Gdynia

 

Kierownik wytwórni:

Stanisław Kozioł

Tel: 661043445

Email: stanislaw.koziol@eurobud.gda.pl

 

Zamówienia Gdynia:

Email: zamowienia.gdynia@eurobud.gda.pl

 

Kierownik sprzedaży Trójmiasto:

Jarosław Morawski

Tel: 730 235 206

Email: jaroslaw.morawski@eurobud.gda.pl

 

Biuro:

Tel: 723 416 415

Email: gdynia@eurobud.gda.pl

ul.Bowid 14

75-209 Koszalin

Kierownik wytwórni:

Paweł Szmalec

Tel: 605 554 211

Email: pawel.szmalec@eurobud.gda.pl

Biuro:

Tel: 605 500 381

Email: koszalin@eurobud.gda.pl

Przedstawiciel handlowy:

Artur Machała

Tel: 603 976 965

Email: artur.machala@eurobud.gda.pl

ul.Lotnicza 1

82-500 Kwidzyn

Kierownik wytwórni:

Tomasz Wichowski

Tel: 600 095 033

Email: baza@celbud.strefa.pl

ul. Daleka 116 a

82-200 Malbork

 

Kierownik wytwórni:

Borkowski Daniel

Tel: 605 855 270

Email: malbork@eurobud.gda.pl

 

Przedstawiciel handlowy:

Aleksandra Cielas
Tel: 723 691 000

Email: aleksandra.cielas@eurobud.gda.pl


Biuro:

Tel: +55 227 88 55

Email: malbork@eurobud.gda.pl

ul.Wawelska

64-920 Piła

 

Dyrektor oddziału:

Adrian Świtalski

Tel: 885 885 681

Email: adrian.switalski@eurobud.gda.pl

 

Kierownik wytwórni:

Artur Józefek

Tel: 665 500 604

Email: artur.jozefek@eurobud.gda.pl

 

Biuro:

Tel: 605 244 980

Email: pila@eurobud.gda.pl

ul.Sadowa 5

83-200 Starogard Gdański

 

Kierownik wytwórni:

Jacek Szwoch

Tel: 885-020-726

Email: jacek.szwoch@eurobud.gda.pl

 

Biuro:

Tel: 58-56-107-37

Email: betoniarnia@eurobud.gda.pl

 

 

TPBP PRZEMYSŁÓWKA S.A.

ul.Chrzanowskiego 15
87-100 Toruń

 

Dyrektor oddziału:

Adrian Świtalski
Tel: 885 885 681
Email: a.switalski@przemyslowka.pl

 

Kierownik wytwórni:

Jakub Andrzejczyk
Tel: 728 806 816
Email: j.andrzejczyk@przemyslowka.pl

 

Kierownik działu prefabrykacji:

Michał Miziołek
Tel: 795 492 714
Email: m.miziolek@przemyslowka.pl

 

Przedstawiciel handlowy:

Katarzyna Ihnatowicz
Tel: 885 885 181
Email: Katarzyna.ihnatowicz@eurobud.gda.pl

EUROBUD CHAJEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Prokurent:

Maciej Chajewski

Email: maciej.chajewski@eurobud.gda.pl

 

Kierownik zaopatrzenia i transportu :

Marcin Skrzypek

Tel: 885 020 785

Email: marcin.skrzypek@eurobud.gda.pl

 

Numer NIP:
5922116630

 

Numer KRS:
0000254745

 

Numer REGON:

220211181

 

Działalność zgodnie z KRS:
Produkcja masy betonowej,

budowlane prace wykończeniowe,

sprzedaż hurtowa niedrewnianych materiałów budowlanych,

hotele i motele z restauracjami ,

wynajem własnej lub dzierżawionej nieruchomości.